Přeskočit na hlavní obsah

Náš tým


 Jsme rádi, že vám můžeme představit náš tým a naše doučující. Seznamte se s nimi!

»»»


Ahoj ahoj, já jsem Áďa a budu tě doučovat češtinu a angličtinu. Hraju v dramaťáku, a když můžu, tak píšu - nejen povídky, ale prostě cokoli, co mě zrovna napadne. Do toho se snažím naučit se hrát volejbal, přestože míčové hry jsou mým věčným postrachem.

»»»


Ahooj, já se jmenuju Naty a v současný době mě nejvíc zaměstnává maturitní ročník, takže teď nedoučuju, jen občas pomáhám Ádě. Jinak ale doučuju češtinu a v případě nouze zvládám i matiku! Ráda tančím, zpívám, píšu básničky a hraju na ukulele. Taky chodím ráda běhat, ale to mi ještě pořád nikdo nevěří.

»»»


Jmenuji se Jan Louženský, studuji gympl a jako každý obecně trpím nedostatkem času. Obecně mám jeden problém, a to schopnost si nezapamatovat na poprvé žádné jména. Občas jsem zabraný i do politiky. Doučuji češtinu a fyziku, ale v podstatě jsem schopný pomoc s čímkoli.

»»»


Čauky, já jsem Terka. Mám ráda volejbal, lyžování, skauta, lezení na stěně, teplé kakao u skvělé knížky. Doučuji angličtinu, ale můžu Ti klidně pomoct i s matikou.

»»»


Ahoj, jmenuji se Hanka a budu tě doučovat matematiku. Ve svém volném čase ráda trávím čas s kamarády, čtu, cvičím jógu a krav magu a strašně nerada se fotím..😇

»»»


Jmenuju se Dominika. Chodím na BiGy a doučuju češtinu a angličtinu. Ráda tančím, kreslím a čtu.

»»» »»»


HISTORIE TÝMU & DOUČUJÍCÍCH


»»»


Ahoj, já jsem Tomáš a budu tě doučovat matiku a fyziku. Svůj volný čas nejčastěji trávím u dobrého šálku čaje v čajovně, poslechem rozličných druhů hudby, či ponořen do kvalitní četby.

»»»


Ahoj, jmenuju se Věrka. Budu tě doučovat češtinu a literaturu. Svůj volný čas nejraději trávím čtením, psaním, hraním na kytaru a jsem skautská vedoucí.

»»»


Ahoj, já jsem Kamča. Budu tě doučovat češtinu a angličtinu. Volný čas trávím s kamarády, ráda čtu, cestuju a mým oblíbeným sportem je nakupování.

»»»


Ahoj já jsem Týna. Budu tě doučovat matematiku a občanskou výchovu. Ve svém volném čase ráda tancuji, hraju tenis, čtu, trávím čas s kamarády a samozřejmě nemůžu vynechat svojí lásku k cestování a nakupování. Budu se na tebe těšit!

»»»


Ahojky, jsem Eliška a budu tě doučovat češtinu. Mám ráda vše spojené s hudbou, kreslení a ráda cestuji a poznávám nové kultury. Budu se těšit!

»»»


Nazdar, já se jmenuju Hynek. Pomáhám s chodem a celkovým vzhledem facebookových stránek, rád fotím a hraju si s photoshopem. Prozatím se nechystám doučovat, ale kdo ví... Jo a když se směju, nemám oči.

»»»


Ahoj, jmenuju se Markét a budu Tě doučovat matiku a češtinu. Baví mě sport, tanec, cestování, hraní na klavír a kytaru. Také ve svém volném čase ráda chodím ven s kamarády a vedu malé skautky.

»»»


Jmenuji se Klára a budu s tebou procvičovat matematiku. Volný čas trávím ráda s kamarády a ráda čtu. Moc nerada se nudím! Už se na tebe těším.

»»»Ahoj! Já jsem Maruška a budu tě doučovat angličtinu. Ve volném čase se věnuju kamarádům, čtení nebo sportu. Baví mě frisbee, volejbal a taky ráda jezdím na windsurfu.

»»»


Komentáře